Na posledním turnaji sezóny vybojovali naši kluci bronzové medaile v Praze na Hvězdě

05.04.2015 11:39

Ve dnech 3. až 4. dubna se
hráči 4. třídy zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje  v Praze na Hvězdě.
Za účasti celkově osmi týmů dokázali vybojovat krásné 3. místo, když v
boji o bronz porazili SHK Hodonín v poměru 2:0.

Pod vedením trenérů Jana Čalouna
a Lukáše Zahradníka kluci zakončili tuto náročnou sezónu 3. místem.

Kluci mají za sebou nelehký
přechod z minihokeje na velký hokej. V tom byla pro ně ta sezóna náročná ,protože

Šnajdr, Filip Mareš, Lukáš Daňsa, Jan Kurty

Ve dnech 3. až 4. dubna se hráči 4. třídy zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje  v Praze na Hvězdě. Za účasti celkově osmi týmů dokázali vybojovat krásné 3. místo, když v boji o bronz porazili SHK Hodonín v poměru 2:0.

Turnaje na Hvězdě se zúčastnilo celkem osm týmů : HC Kometa Brno, HC Hvězda Praha,  HC Slavia Praha, HC Zubr Přerov, SHK Hodonín, HC Junior Mělník a rakouský celek EC Vienna Tigers.

V základní skupině naši hokejisté nejprve prohráli s HC Kometou Brno 3:1.V dalším zápase jsme porazili Junior Mělník 3:1 a v posledním zápase ve skupině jsme se v přímém zápase o postup ze skupiny utkali s HC Slavia Praha. V tomto zápase jsem  již prohrávali 2:0,ale nakonec se klukům podařilo zápas otočit na vítězných 2:3 .  Skupinu bez ztráty bodu vyhrálo Brno, HC Slovan Ústí nad Labem skončil na postupovém druhém místě. V semifinále na nás čekal vítěz skupiny ,,A" domácí HC Hvězda Praha .V boji o finále nám utekla 1.polovina zápasu hraného na 2x15 minut, po které jsme prohrávali již 3:0.Po velice bojovném výkonu ve druhé polovině zápasu se nám podařilo 3 minuty před koncem zápasu snížit na 3:2.Bohužel vyrovnat se nám již nepodařilo,proto jsme se soustředili na zápas o 3. místo s SHK Hodonín,který prohrál v boji o finále HC Kometa Brno.

Pod vedením trenérů Jana Čalouna a Lukáše Zahradníka kluci zakončili tuto náročnou sezónu 3. místem.spoustu nových poznatků a úkolů.Věříme ,že od příští sezóny již budou mít většinu věcí zažitých a jejich výkony budou stále stoupat.